Impresszum

 

blogszolnok.hu

"avagy Szolnok, ahogy az enyém"

Alapítva: 2010. január 1.

 

Szerkesztő: Bajnai Zsolt

 

Üzemeltető: Picasso Média Tanácsadó Kft.
www.picassomedia.hu

 

Elérhetőségek:
level@blogszolnok.hu
Picasso Média, 1242 Bp., Pf. 290.

 

Fejlesztő: ApacheWeb

Webmester: exarkun

 

A honlapon elhelyezett tartalom kizárólag a szerkesztő véleményét tükrözik a szólás- és sajtószabadság alapvető emberi jogaiból kiindulva. Az itt közölt tartalmakkal lehet vitatkozni, elutasítani vagy velük egyetérteni, közlésüket megtiltani azonban nem. Helyreigazítást csak abban az esetben közlünk, ha a szerkesztő véleménye valamely kérdésben megváltozik.
Nem kért kéziratokat nem közlünk, nem őrzünk meg, nem küldünk vissza.
A cikkek kommentálása a megadott e-mail címen lehetséges, de a kommentek közzétételére kötelezettséget nem vállalunk.
Az oldal tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. Felhasználásuk csak a hatályos jogszabályok és a szerkesztő hozzájárulásával lehetséges.

Album

Eltűnt Szolnokot őrző nem ritka kép
A napokban került fel az egyik közösségi oldalra ez a fotó, mint ritkán látható szolnoki kép. A mai Szapáry és Baross utca torkolatát 1962-63 körül ábrázoló képeslapban azonban nem az az érdekes, hogy szerintem tízezres példányszámban jelent meg egykor, hanem az a sok apró részlet, amiket megőrzött.

Az Album további képei
 

AKB

Apró figyelmetlenség
Mikor lettünk beoltva gondolkodás ellen? Egy rendelő felújítása mindig öröm. Szandaszőlősön is. A bekerítést ugyan meg tudom érteni, de van vele problémám. Adott esetben a bezárt kerítéskapu és a bejárati ajtó közötti távolság. Merthogy felújítás ide, drága beruházás oda, maradtak az ajtóra ragasztott tacepaók. Rajtuk a rendelési idővel. Ami a kerítésen túlról elolvashatatlan. Ha már kerítésre futotta, egy vállalható hirdetőtábla sokba került volna? Apró, de hasznos figyelmesség lenne.

Az AKB korábbi képei
 

SzoborPark

Húsz éve még állt
A Szentháromság téren, körülbelül a Mária utca torkolatával szemben, nagyjából a mai a Cserkészház bejárata előtt húsz évvel ezelőtt még biztosan állt Kamotsay István különleges alkotása. A talán 1974-ben felállított "rozsdaszobor" az elmúlt két évtizedben tűnt el nyomtalanul.

A Szoborpark további képei